הרופא דוקטור אוטו גרית'ר רצה לסייע לחבריו וחברותיו לאמץ אורח חיים בריא באמצעות שיטות ריפוי טבעיות ומזון טבעי. כדי לעשות זאת, הוא הקים בשנת 1916 את חברת SALUS Haus במינכן. היום הוא בוודאי היה גאה מאוד לראות שכל העקרונות שלו עדיין תקפים. במשך מאה שנה, סאלוס מהווה שם נרדף לבריאות ורווחה הוליסטיים. אנו בוחרים את צמחי המרפא והרכיבים שלנו בקפידה כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר בהתאם ליעילותם והתאמתם, כך שיהוו חלק ממוצרים רפואיים ותוספי מזון באיכות גבוהה ויסייעו לאנשים לשמור על הבריאות.

סאלוס שמה את הדגש על תזונה ותרופות ללא כל חומרים משמרים, חומרי טעם וריח מלאכותיים או חומרי גלם חקלאיים מהונדסים גנטית. המטרה שלנו היא להפיק כמה שיותר פתרונות מעשבים וצמחי מרפא מחקלאות אורגנית. העלות הגבוהה של מוצרינו נובעת מהעובדה הפשוטה שאנו לא מתמקדים רק באיכות הגבוהה של המוצרים, אלא גם משקיעים בהבטחת עתידו של האדם.

ראייה הוליסטית בת קיימא של העולם המבוססת על מחויבות בלתי מתפשרת לשלמותו של הטבע תופסת את האדם כחלק מסביבתו. הטבע הוא מקור הפרנסה שלנו ועלינו לדאוג לו מקורות טבע כמו מים, אדמה ואנרגיות מאובנים אינן זמינות באופן בלתי נדלה. שימוש קבוע ללא הקפדה על מקורות מתחדשים אינה אפשרית ולכן, תהליכים בני קיימא מהווים כיום מחויב המציאות.

בסאלוס, הגנת הסביבה וקיימות הן לא טרנד עכשווי, אלא מסורת בת 100 שנים. אנו גאים בהישגים שלנו ורואים בהם חובה להמשיך במסורת זו.

מורז היא המפיצה הרשמית והבלעדית של מוצרי סאלוס בישראל.

לחשוב ירוק זה בטבע שלנו.
  • חושבים ירוק. דואגים לאיכות סביבה.
  • מחויבים למסחר הוגן ולשמירה על כדור הארץ, האריזות שלנו ידידותיות לסביבה וניתנות למיחזור.
  • עומדים בתקנים בינלאומיים: (פירוט) ובתנאים המחמירים של בקרה ואיכות, ומקפידים על פרופיל בטיחותי גבוה.
  • מחויבים למוצרים שאינם מנוסים על בע"ח.
  • מתבססים על יעילות צמחי מרפא, הידועים בסגולות ריפוי ייחודיות.
  • מתבססים על מרכיבים צמחיים, המהווים את החומר הפעיל בכל תכשירי החברה.