תוספי תזונה במבצעים בלעדיים

בשנת 1936, רכש אנטון הובנר, יחד עם אשתו קלרה מקירכהופן (ידועה היום כארנקירכן), את הרישיון לתרופה הטבעית TANNENBLUT® והמשיך בייצורה לאחר מותו של פארסון הרסט. ההשתלטות הובילה להעברת מרכז הייצור מהאתר המקורי בהג שבוויזנטל בקצה היער השחור הדרומי לקירכהופן, שם נמשך הייצור עד היום!

החוש העסקי המפותח של אנטון הובנר וההשפעות המרשימות של TANNENBLUT® העניקו קפיצת מדרגה משמעותית לאנטון הובנר ולחברה שלו שנודעה בשם "ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG". כך בשנת 1952, TANNENBLUT – שבמשך 25 שנה היה המוצר היחיד שיוצר על ידי ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG – הוכר כמוצר איכותי על ידי רשת חנויות הטבע נויפורם!

מאז, hubner מפתחת ומייצרת מגוון מוצרים מבוססי צמחי מרפא לחיזוק מערכת הנשימה והחיסון.

מורז היא המשווקת הרשמית של Hübner בישראל מאז 2012 ומאז 2011 Hübner היא משמשת כחברת בת של קבוצת Dermapharm, חברה גרמנית רשומה בבורסה הפועלת גם בתעשיית הבריאות. החברה צומחת בעוצמה בשוק הגרמני וברחבי העולם הודות לשילוב המנצח בין פיתוחי מוצר חדשניים לצד מערך מוצרים מסורתי בעל רקורד הצלחות ותיק.

מוצרי HÜBNER מיוצגים במעל ל -38 מדינות ברחבי העולם

טננבלוט החברה

בראשית דרכה, פותחה הנוסחה הייחודית של TANNENBLUT® בכדי לשמור על בריאותם של עובדי הטקסטיל ביער השחור. בשל אופי העבודה שאפו העובדים אבק כותנה המזיק לבריאות מדי יום במהלך עבודתם. הדבר הוביל לעתים קרובות למחלות כרוניות בסימפונות. אדוארד היפה ויוזף הרסט החלו לפתח תרופה בעלות משתלמת ובעלת השפעה מהירה להקלה על דרכי הנשימה.

הכול התחיל כשהרסט מצא בספר צמחי מרפא מסורתי מתכון לנוסחה טיפולית שפרסם עמיתו הידוע פרסון קנייפ,  כל תורתו הטיפולית של קנייפ מבוססת על הגישה ההוליסטית הטבעית. המתכון פותח בשיתוף עם ד"ר אדוארד היפה ויחד הם העמיקו את הידע שלהם בתחום הרוקחות והרחיבו את המתכון המקורי. המתכון החדש כלל מגוון רחב של עשבי מרפא יחודיים מהיער השחור ששילובם יצר  תרופה טבעית איכותית עם דבש יער אמיתי .  "הטננבלסם של פארסון הרסט". עד מהרה התגלה שהמוצר הזה עושה הרבה יותר מלהרגיע את המיחושים של תושבי קהילת ויזנטל שממנה הגיע פרסון הרסט. ותוך זמן קצר המוצר הייחודי שיצרו השניים פרץ את גבולות הקהילה. ככל שהשמועה על כוחות הריפוי הפלאיים של המתכון התפשטה כאש בשדה קוצים.

סיליצאה- מינרל הצורן

אחרי חמצן, הצורן (Si) הוא היסוד השני בשכיחותו על פני כדור הארץ. עם זאת, הוא מופיע בטבע רק כשהוא קשור ביסודות אחרים. למשל, כשהוא קשור בחמצן כדו תחמוצת הצורן, שהוא המינרל בונה הסלעים החשוב ביותר. תרכובת של סיליקון (Si), חמצן ומים מכונה חומצה צורנית – תרכובת מהותית וחשובה כמדובר ברקמות החיבור בקרב בעלי חיים וצמחים.

עם שיעור של 1.5 גרם בלבד באורגניזם האנושי, צורן (Si) הוא אחד מיסודות הקורט. למינרל הצורן תפקידים חשובים לתפקוד הגוף היומיומי וכן הנראות החיצונית,  לדוגמה, ריכוז בריא של צורן (Si) מהווה תנאי הכרחי לשיער חזק ובריא. כמו כן, הוא מאפשר ייצור תקין של קולגן ואלסטין, מה ששומר על חוזקן וגמישותן של רקמות החיבור, הסחוס וכלי הדם. בשל יכולת ספיחת ושימור המים הגבוהה שלו, הוא מסייע לעור לשמור על לחות ומגביר את חוסנו.

מכיוון שהגוף עצמו אינו יכול לייצר צורן (Si), צריכתו מגיעה דרך מזונות. הצריכה היומית המומלצת עבור מבוגר היא כ-50 מ"ג. צורן (Si)  מצוי במגוון מזונות מהצומח כמו לדוגמא תפוחי אדמה, חיטה ודוחן. עם זאת, הצורן (Si) המגיע ממזונות אלו נספג בגוף רק באחוז קטן. על מנת להבטיח את הצריכה המינימלית המומלצת של 50 מ"ג צורן (Si), יש לצרוך כמויות גבוהות משמעותית. הדבר לא תמיד קל להשגה, בעיקר עם תזונה לא מאוזנת ודלת ירקות.

כאן נכנסים מוצרי סיליאציה לתמונה שיודעים לשלב בין הצורן לבין מינרלים וויטמינים נוספים על מנת להבטיח ספיגה אופטימלית בגוף ועידוד ייצור חומרים שונים.

פתרונות רפואה מסורתיים המכילים סיליקה ג'ל לבריאות העור, השיער, הציפורניים ורקמות החיבור: לסיליקה ג'ל השפעה חיובית מוכחת על מבנה העור, השיער והציפורניים.

לחשוב ירוק זה בטבע שלנו.
  • חושבים ירוק. דואגים לאיכות סביבה.
  • מחויבים למסחר הוגן ולשמירה על כדור הארץ, האריזות שלנו ידידותיות לסביבה וניתנות למיחזור.
  • עומדים בתקנים בינלאומיים: (פירוט) ובתנאים המחמירים של בקרה ואיכות, ומקפידים על פרופיל בטיחותי גבוה.
  • מחויבים למוצרים שאינם מנוסים על בע"ח.
  • מתבססים על יעילות צמחי מרפא, הידועים בסגולות ריפוי ייחודיות.
  • מתבססים על מרכיבים צמחיים, המהווים את החומר הפעיל בכל תכשירי החברה.