בשנת 1936, רכש אנטון הובנר, יחד עם אשתו קלרה מקירכהופן (ידועה היום כארנקירכן), את הרישיון לתרופה הטבעית TANNENBLUT® .

החוש העסקי המפותח של אנטון הובנר וההשפעות המרשימות של TANNENBLUT® העניקו קפיצת מדרגה משמעותית לאנטון הובנר ולחברה שלו שנודעה בשם "ANTON HÜBNER GmbH & Co. KG". מאז פותחו מותגים רבים ונוספים בינהם סיליצאה. מאז, hubner מפתחת ומייצרת מגוון מוצרים מבוססי צמחי מרפא לחיזוק מערכת הנשימה והחיסון.

 

כיום, HUBNER מייצאת כיום ל- 38 שווקים בינלאומיים ברחבי העולם ובזכות המותג סיליציאה היא מובילה את השוק העולמי בקטגוריית מוצרי סיליקה ג'ל.

מורז היא המשווקת הרשמית של Hübner בישראל מאז 2012 ומאז 2011 Hübner היא משמשת כחברת בת של קבוצת Dermapharm, חברה גרמנית רשומה בבורסה הפועלת גם בתעשיית הבריאות. החברה צומחת בעוצמה בשוק הגרמני וברחבי העולם הודות לשילוב המנצח בין פיתוחי מוצר חדשניים לצד מערך מוצרים מסורתי בעל רקורד הצלחות ותיק.

מינרל הצורן

אחרי חמצן, הצורן (Si) הוא היסוד השני בשכיחותו על פני כדור הארץ. עם זאת, הוא מופיע בטבע רק כשהוא קשור ביסודות אחרים. למשל, כשהוא קשור בחמצן כדו תחמוצת הצורן, שהוא המינרל בונה הסלעים החשוב ביותר. תרכובת של סיליקון (Si), חמצן ומים מכונה חומצה צורנית – תרכובת מהותית כשמדובר ברקמות חיבור של עולם החי והצומח.

באורגניזם האנושי שיעור של 1.5 גרם בלבד, צורן מהווה את אחד מיסודו הקורט וממלא מגוון פונקציות חשובות. לדוגמה, ריכוז בריא של צורן (Si) מהווה תנאי הכרחי לשיער חזק ובריא. כמו כן, הוא מאפשר ייצור תקין של קולגן ואלסטין, מה ששומר על חוזקן וגמישותן של רקמות החיבור, הסחוס וכלי הדם. בשל יכולת ספיחת ושימור המים הגבוהה שלו, הוא מסייע לעור לשמור על לחות ומגביר את חוסנו.

גוף האדם עצמו איננו מסוגל לייצר צורן (Si), לכן הצורן נצרך במזונות מכאשר הצריכה המומלצת היומית עבור אדם מבוגר הינה בסביבות החמישים מ"ג צורן.  מינרל הצורן צורן (Si) מצוי בשפע מזונות מהצומח, כמו למשל תפוחי אדמה, חיטה ודוחן. עם זאת, הצורן (Si) המגיע ממזונות אלו נספג בגוף רק באחוז קטן. על מנת להבטיח את הצריכה המינימלית המומלצת של 50 מ"ג צורן (Si), יש לצרוך כמויות גבוהות משמעותית. הדבר לא תמיד קל להשגה, בעיקר עם תזונה לא מאוזנת ודלת ירקות.

 

פתרונות רפואה מסורתיים המכילים סיליקה ג'ל העשויים לסייע לבריאות העור השיער, הציפורניים ורקמות החיבור: לסיליקה ג'ל השפעה חיובית מוכחת על מבנה העור, השיער והציפורניים.

מורז צמחי מרפא בע"מ הינה המשווקת הבלעדית של סדרתמוצרי סיליציאה בארץ

לחשוב ירוק זה בטבע שלנו.
  • חושבים ירוק. דואגים לאיכות סביבה.
  • מחויבים למסחר הוגן ולשמירה על כדור הארץ, האריזות שלנו ידידותיות לסביבה וניתנות למיחזור.
  • עומדים בתקנים בינלאומיים: (פירוט) ובתנאים המחמירים של בקרה ואיכות, ומקפידים על פרופיל בטיחותי גבוה.
  • מחויבים למוצרים שאינם מנוסים על בע"ח.
  • מתבססים על יעילות צמחי מרפא, הידועים בסגולות ריפוי ייחודיות.
  • מתבססים על מרכיבים צמחיים, המהווים את החומר הפעיל בכל תכשירי החברה.