בעיות עור בחורף

בעיות עור בחורף- מוצרי מורז להרגעת העור

בעיות עור בחורף? לא עוד! סדרת המוצרים הפרא רפואיים שתביא לכם את התשובה הכי קרובה לטבע

בוא החורף מביא עמו שלל בעיות עור אצל מרבית האוכלוסייה וזו הזדמנות נפלאה להצטייד בתכשירים מתאימים. הסדרה הטיפולית לעור הפרא רפואית של ״מורז צמחי מרפא״, מביאה איתה מוצרים מכף רגל עד ראש. המתאימים לגילאי ינקות עד גיל 100 ונותנים מענה יעיל על בסיס צמחים, שבראשם צמח הפוליגונום.

כאמור, החורף מביא איתו לא מעט בעיות עור על סוגיהן המתבטאות בבעיות יובש, רגישויות וגירויים בעור הפנים, הידיים, הרגליים ואף בקרקפת הראש. לא מעט אנשים סובלים גם מבעיות נשירה בשיער.

ילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות עור כגון סבוריאה, אטופיק, אטופיק דרמטיטיס, אסטמה של העור סובלים במיוחד עם בוא עונות המעבר והחורף. מה שמגביר את תדירות הצריכה למוצרים המטפלים בבעיות אלו. ואם כבר צריכה מוגברת, עדיף מוצרים המכילים ברובם רכיבים טבעיים מן הצומח.

לאחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית בהעדפה צרכנית לרכישת מוצרים טבעיים. אנשים מכל העולם ומכל שכבות האוכלוסייה מודעים כיום לחשיבות הצריכה למוצרים המבוססים בעיקרם על משאבי טבע. זה הפך להיות טרנד שלא יחלוף מן העולם אלא רק יתחזק עם השנים. חברת מורז הישראלית הקדימה את הטרנד בכמה שנים וסללה את הדרך כבר בשנת 2004 ומאז מתמחה בייצור מוצרי טיפול וטיפוח העור. על בסיס צמחי מרפא ושמנים טהורים מהטבע.

מוצרי מורז להרגעת העור

מיום היווסדה, חרטה מורז על דגלה לייצר מוצרים שיסייעו בטיפול ביסודיות בבעיות עור וטיפוחו. מוצרי מורז מבוססים על רכיבים פעילים של צמחי מרפא המופקים מהטבע והידועים בסגולות ריפוי ייחודיות.

למורז 300 דונם של שדות גידול צמחי מרפא באדמות הגליל ועמק יזרעאל, מהן היא מייצרת מיצויים בשיטות ייחודיות הנשענות על ידע מסורתי. תמציות הצמחים מהווים את החומר הפעיל של כל מוצרי מורז. והם אחראים לתגובה מהירה ויעילה של העור ומסייעים בפתרון הבעיה. החברה מתמחה בפיתוח וייצור מוצרים המספקים פתרונות יעילים לסיוע בטיפול בבעיות עור ומכאן הבטיחות בצריכת התכשירים. במהלך השנים הצליחה לבסס חברת מורז את מוצריה בחו״ל. כמוצרים מהגליל הכי קרובים לטבע ומספקת מענה לדרישה צרכנית גלובלית לתחליפים מוכחים לתרופות.

סדרת המוצרים המובאת כאן בהמשך, מסייעת לטיפול בבעיות עור שונות ומייצגת מגוון מוצרים הכוללים מיצוי ממגוון רחב של צמחי מרפא ארץ ישראליים. כשבראשם עומד צמח הפוליגונום שיתרונותיו יוסברו בהמשך.

 

הסדרה הטיפולית לעור של מורז

 

שמפו צמחי לטיפול בקשקשים,

שהוכח כיעיל לטיפול בקשקשים וקילופים בקרקפת הראש! מכיל את צמח הרוזמרין ובעל מרקם קטיפתי.

מסיכה לשיקום השיער –

לשיקום וטיפול השערה, גם היא מצמח הפוליגונום המופלא הידוע כמרגיע את עור הקרקפת – ללא SLS וללא פראבנים, מותאמת גם לשיער שעבר החלקה

ג׳ל רחצה לגוף

מפרחי קמומיל ואכיליאה המגנים על העור מפני יובש וגירוי ושומרים אותו רך וחלק 

סבון לשטיפה אינטימית 

מיועד לנשים מכיל תמצית חמוציות, מכיל חומצה לקטית בעלה פעילות דומה ליוגורט ומרכיבים נוספים הידועים כיעלים לשמירה על בריאות והגיינה 

כפתן

קרם לטיפול בעור סדוק ויבש בכף הרגל, מסייע באיזון הזעת יתר של כף הרגל ומתאים במיוחד לחולי סכרת. נספג בקלות ובעל מרקם נעים, עשוי מצמח הפוליגונום, מאושר על ידי אגודת איל.

קרם ידיים פוליגונום

לטיפול וטיפוח כפות ידיים יבשות וסדוקות, מומלץ לשימוש במפרקים, באצבעות ובעור מגורה ואדמומי הנוצר כתוצאה מהקור.

שפתון מגן שפתיים

 מופק מצמחי מרפא, מסייע במניעה וטיפול בפגיעות יובש וסדקים בשפתיים, בעל מרקם נעים ורך. 

משושת סקין סייבר

נוסחה רב תכליתית ייחודית המסייעת בטיפול בפגעי עור ולהקלה על עור מגורה, על בסיס צמח הפוליגונום, לענה, הדס ומרווה. מגיע כמשחה, שמן או ג’ל.צילום: רונית ינון

מוצרי מורז מבוססים על מיצוי תמציות צמחים ומיצוי צמח הפוליגונום

כל מוצר בסדרה מכיל צמח אחד או שניים מצמחי המרפא: רוזמרין, לענה, הדס, מרווה, קמומיל, אכיליאה וכמובן צמח הפוליגונום. המיצוי בכל מוצר בסדרה הינו גבוה, מדובר על אחוזים גבוהים מאוד של תמציות צמחים במוצרים.

צמחי מרפא מוכרים זה מאות שנים כבעלי תכונות פלאיות לטיפול וטיפוח העור. צמחי המרפא בריכוז תמציות גבוה שמייצרת חברת מורז מכילים ויטמינים וחומצות השומרים, מאזנים ומרגיעים את רקמת העור. מוצרי מורז המופקים מהם, מאופיינים באיכויות הוליסטיות ייחודיות. מורז מביאה ללקוחותיה מוצרי טיפוח, טיפול והזנה לעור מצמחים טבעיים. כל המוצרים מבוססים על מחקרים המשלבים תחומים כמוביוכימיה, פיזיולוגיה ופיטותראפיה (תורת הצמחים), ואיכויות הטיפול של הפיטוכימיקלים המצויים בתמציות.

צמח הפוליגונום

מככב בכל המוצרים של מורז באחוזים גבוהים ולא בכדי. זהו אחד הצמחים המובילים בפורמולות המוצרים של חברת מורז והוא מתהדר בשורה ארוכה של תכונות רפואיות מעולות. הפוליגונום גדל בשדות גידול בצפון הארץ וידוע כאחד הצמחים המובילים בסיוע לטיפול וריפוי בעיות עור, דלקות עור, כיבים כרוניים ויש האומרים שהוא מאזן רמות סוכר.

בזכות הידע המקיף שנצבר במעבדות מורז, מוצו התכונות הרפואיות שבצמח הפוליגונום וביתר צמחי המרפא במוצרי מורז. על בסיס ידע זה פותחו תכשירים שריכוז התמציות בהן גבוה ביותר, כ- 65% – 99%. מה שאומר שמדובר בטכנולוגיה שיודעת לנצל ניצול מירב תכונותיהם הנפלאות של הצמחים ומכאן יכולת הריפוי.

מוצרים בטוחים לשימוש!

חברת מורז בעלת תקנים בינלאומיים ועומדת בתנאים המחמירים של בקרה. החברה ומוצריה בעלי פרופיל בטיחותי גבוה במיוחד. מוצרי מורז בטוחים לשימוש עבור כל בני המשפחה: תינוקות, ילדים, נשים הרות ומניקות וגם מבוגרים. כל המוצרים ללא פרבנים ויעילותם מתבססת על צמחי מרפא הידועים בסגולות ריפוי ייחודיות.

המרכיבים הצמחיים טבעיים ומהווים את החומר הפעיל בכל תכשירי החברה.

לכל הסדרה הטיפולית לעור