טיפים

חישוב פשוט לבחירת מסנן קרינה

 
מקדם הגנה = לזמן בו התכשיר מגן על העור מפני כוויות השמש, ביחס לזמן בו העור מאדים ללא הגנה.
לדוגמא, עור רגיל נשרף (מאדים), לאחר חשיפה בת 10 דקות לשמש. שימוש בתכשיר עם מקדם הגנה 15 מאריך את משך הזמן עד לשריפת העור פי 15, כלומר 15X10 = 150 דקות, שהם כ- 2.5 שעות של הגנה מהשמש. משך זמן להיווצרות כוויה על העור תלוי בשעת היום בה נחשף לשמש, בעונת השנה, בעוצמת הקרינה המוחזרת ובסוג העור.

 

מתכון ביתי לטיפול בעור עור יבש

 
מומלץ לשלוף את הצמח עם השורש וליבש את השורש. לכתוש דק ולערבב בשמן זית. מתקבלת משחה לטיפול בעור יבש ומבוקע. לבעיות עיכול כלליות ניתן להרתיח את עלי הפוליגונום (20 עלים וגבעולים בליטר וחצי) למשך 10 דקות לסנן ולשתות. ניתן לשתות עד 4 כוסות ליום.

 

מה עושים עם כווית מדוזות?

 

עולם הטבע מציע שלל פתרונות לנזקי עור כתוצאה מכוויות מדוזות. אפשר להכין חליטות של מים עם צמחים, למשל: צמח קלנדולה לטיפול חיצוני בשילוב עם גרניום ופרופוליס; צמח הסטרליה יחד עם מור והדס יקלו על הגרד ירגיעו ויטפלו בדלקת; צמח הקמומיל עם אכילאה ופוליגונום, ירגיעו כאב, נוגדי דלקת, יזרזו איחוי ויצמצמו נזק לרקמה (מינימום צלקת); במקום רקיחה עצמית, ניתן לרכוש מוצרים עם ריכוז גבוה של צמחי מרפא, במיוחד צמח הפוליגונום, ולמרוח עד 3 פעמים ביום על האזור. אפשר לשים מקרר תכשיר מצמחי מרפא על בסיס ג`ל, מה שיתן גם אפקט "cooling" לאזור.


 

 |  עמוד הבית |  חדש! מוצרים להריון ולאחר הלידה  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מורז צמחי מרפא-- www.moraz.co.il © כל הזכויות שמורות
מורז כתובת: ת.ד 2552 עפולה טלפון: 04-6597138 פקס: 04-6526335
מורז צמחי מרפא. כל הזכויות שמורות. לתקנון האתר לחצו כאן >>
Design by: egozi.com ·
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל