המדריך המלא לשמירה על ראש נקי מכינים
נתחיל עם העובדות היבשות: כינים הן חרקים טפילים המתקיימים בשיער הראש בכל גיל, אך בעיקר בקרב ילדים. אורך חייה של כינה ממוצעת עומד על 35 יום ובמהלך חייה תטיל הכינה בין 6 עד 8 ביצים, אשר תבקענה בממוצע בתום 10 ימים.
    


 תופעה ושמה כינים
 נתחיל עם העובדות היבשות: כינים הן חרקים טפילים המתקיימים בשיער הראש בכל גיל, אך בעיקר בקרב ילדים. אורך חייה של כינה ממוצעת עומד על 35 יום ובמהלך חייה תטיל הכינה בין 6 עד 8 ביצים, אשר תבקענה בממוצע בתום 10 ימים.
3 מתוך 4 ילדים ידבקו בכינמת, בשלב זה או אחר בחייהם, ולא אחת, התופעה חוזרת על עצמה שוב ושוב.
 
מורז גאה להציג פתרון ייחודי במלחמה הבלתי פוסקת בכינים: בשני שלבים:
שלב ראשון- טיפול ממוקד לחיסול כינים וביצי כינים.
שלב שני- מניעה על ידי חפיפה יומיומית וקבועה לשמירה על ראש נקי.
 
אז מה עושים? 
אסור להזניח. כינמת לא מטופלת יכולה לגרום לזיהומים בקטריאליים, קשקשת, דלקת ופיגמנטציה של הקרקפת. פתרונות רבים הוצעו במהלך השנים, החל משימוש בנפט וכלה בתכשירים שונים. כיום, השוק נחלק לשניים: קוטלי כינים על בסיס חומרים כימיים ומלאכותיים וקוטלי כינים על בסיס חומרים טבעיים.
 
כימי או טבעי?
שוק מוצרי הטיפול בכינים מציע שלל תכשירים בעלי מרכיבים כימיים להם תופעות לוואי והגבלות שונות כתדירות השימוש ופיתוח עמידות הכינים לתכשיר. חברת מורז צמחי מרפא, המתמחה בפיתוח וייצור מוצרים קוסמטיים ופרא-רפואיים מציגה פתרון ייחודי בתחום המלחמה בכינים על בסיס צמחי מרפא.
כינקייר-השמפו היחיד המאושר על ידי משרד הבריאות כתכשיר רפואי לטיפול ולמניעת כינים, בעל חומר פעיל מצמחי מרפא.
.
היתרון המובהק של כינקייר- 100% חומר פעיל צמחי שהוכח מחקרית
כינקייר מוכר כתכשיר רפואי בזכות נוסחא ייחודית שפותחה במורז, בה החומר הפעיל מייבש את הכינה ומבצע פעולה מכנית לקטילתה. בשונה מתכשירים כימיים ההורגים את הכינה על ידי פעולה כימית, שמפו כינקייר משנה את תנאי הסביבה על הקרקפת, מבחינת תנאי המחייה ובית הגידול של הכינים. בניסויי מעבדה באוניברסיטת קיימברידג` נמצא כי שמפו כינקייר יעיל בקטילת כינים, ומסייע להפרדת ביצי כינים.
 
שלב ראשון- טיפול
טיפול ממוקד לחיסול כינים וביצי כינים עם שמפו כינקייר, המבוסס על 100% רכיבים פעילים מצמחי מרפא: תמצית צמח הפוליגונום הידוע בסגולותיו המיוחדות, בשילוב תערובת צמחי מרפא ומאכל: גזר, פטרוזיליה, תפוח אדמה ושום. הודות לחומרים הפעילים הצמחיים, כינקייר בטוח לשימוש, ללא חומרי הדברה. יש להקפיד על הוראות השימוש להצלחת הטיפול. להשלמת הטיפול מומלץ להשתמש במרכך שיער רוזמרין המקל על סירוק השיער במסרק צפוף, ומעניק ניחוח מרענן. לשימוש גם על שיער יבש ניתן להשתמש בספריי כינקייר לריסוס נוח וקל. לטיפול יסודי של השיער והוצאת הכינים, מומלץ להשתמש במסרק צפוף כינקומב המושלם לסילוק כינים וביצי כינים בזכות צפיפות השיניים וזכוכית המגדלת.
 
שלב שני-מניעה
מניעת הידבקות בכינים על ידי חפיפה יומיומית וקבועה לשמירה על ראש נקי. הרגלים נכונים של חפיפה קבועה ויומיומית בשמפו כינקייר מסייעים בניקוי יסודי יומיומי ובשמירה על ראש נקי מכינים, מבלי לפגוע בעור הקרקפת ובשיער, וללא חשש מתופעות לוואי. בתקופות של הדבקות בסביבה הקרובה, מומלץ אחת לשבוע להשאיר את השמפו ל-15 דקות על הקרקפת, לסרק במסרק צפוף כינקומב ולשטוף. בעת תקופות הדבקה מומלץ לשימוש לכל המשפחה, כי כינים זה מ-א-ו-ד מדבק.
 
לסיכום, כינמת היא תופעה ידועה ונפוצה בקרב ילדי ישראל ובכלל, המחייבת טיפול מיידי וטיפול מניעתי לאורך זמן. חשוב לבחור תכשיר יעיל, המבוסס על חומרים פעילים טבעיים, אשר אינם מסכנים את בריאות הילדים.
 


 |  עמוד הבית |  חדש! מוצרים להריון ולאחר הלידה  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מורז צמחי מרפא-- www.moraz.co.il © כל הזכויות שמורות
מורז כתובת: ת.ד 2552 עפולה טלפון: 04-6597138 פקס: 04-6526335
מורז צמחי מרפא. כל הזכויות שמורות. לתקנון האתר לחצו כאן >>
Design by: egozi.com ·
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל