הטיפ החודשי-אמא, אבא, מגרד לי!
הורים, אתם וודאי יודעים עד כמה צריך להקפיד ולשמור על עורו העדין של הבייבי שלכם.
במיוחד בשנים הראשונות, עור התינוק רגיש עד מאוד וכל גירוי, אדמומיות, כתם או פריחה עלולים לגרום לאי נוחות ולבכי נורא. 

    

מדוע עורו של התינוק כה רגיש?
 במהלך תשעת חודשי ההריון, מבלה העובר את חייו בסביבה מוגנת ומימית, בתום תשעת החודשים עם הגחתו לאוויר העולם, תנאי הסביבה והאקלים משתנים לחלוטין, עובדה המשפיעה באופן ישיר על עור התינוק ובאה לידי ביטוי בתגובות ותופעות עוריות שונות. 
שטח הפנים של עור התינוק ביחס למשקל גופו הינו קטן. מצב זה גורם לעור התינוק לספוג כל חומר הבא עימו במגע בריכוז גבוה ובמהירות רבה. לכן מומלץ לבחור בקפדנות יתרה את התכשירים אשר יבואו במגע עם עור התינוק, וכך למנוע ולצמצם עד כמה שניתן תופעות של גרד ופריחות.
 
הבחירה הטבעית
בבחירת סבונים וקרמים לטיפול בעור התינוק, כדאי לבחור תכשירים על בסיס צמחי מרפא, העשירים במגוון סגולות ותכונות, אשר יחד יסייעו לשמור על עור התינוק בריא, נקי ונעים למגע, מבלי להסב לו נזק.
 
אילו צמחי מרפא בריאים לעור התינוק?
 צמחי מרפא מובילים, המסייעים בשמירה על עור התינוק בריא הם: פוליגונום, קמומיל ואכילאה. צמחים אשר היו בשימוש נרחב ברפואה העממית העתיקה, ויעילותם אף הוכחה במחקרים שונים בשנים האחרונות.
 
פוליגונום-צמח בעל איכויות רבות, העשיר בוויטמינים, נגזרות טנינים, ביופלבונים וחומצות טבעיות, השומרים, מאזנים, מחטאים ומזרזים צמיחה ושיקום של רקמות העור והחייאתם.
קמומיל- צמח בעל תכונות מרגיעות לעור, המסייע בזירוז איחוי של פצעים חיצוניים ופנימיים כאחד.
אכילאה- צמח בעל תכונות אנטי דלקתיות, אנטי פטרייתיות, אנטי בקטריאליות.
 
 הרבטופיק-הפתרון לעור אדמומי ומגורה
 מורז מציגה קרם על בסיס צמח הפוליגונום, ללא פראבנים, ללא בישום וללא סטרואידים. החומרים הפעילים הצמחיים בקרם, מקלים ומסייעים לטיפול בעור ובכלול שלם של תופעות עוריות: סבוריאה, עור אדמומי, מגורה ויבש, תפרחת חיתולים ועור אטופי.
 
לסיכום, הבחירה בידיכם! העניקו לתינוקכם את כל הטוב שבטבע, העדיפו מוצרים על בסיס של צמחי מרפא, אשר יעניקו לתינוקכם הגנה וישמרו על עורו בריא, רך ונעים למגע. 
 
 
 

מובהר בזה כי כל המידע המוצג באתר ובמאמרים המובאים בו הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת רפואית מוסמכת. התוכן המובא באתר ובמאמרים המפורסמים בו איננו מכוון לתת מענה לצרכים פרטניים של כל משתמש/ת ו/או גולש/ת והוא מובא ומוצג בתצורתו הכללית. מחברי התכנים באתר ו/או מורז צמחי מרפא (1989) בע"מ אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים/ות והגולשים/ות באתר ואלה מופנים לקבל עצה מקצועית מגורם מוסמך לפני כל פעולה המסתמכת על התכנים האמורים. מבלי לגרוע מכל האמור לעיל יודגש כי השימוש במוצרי `מורז` הינו בהתאם להוראות היצרן הספציפיות מצורפות לאריזתו של כל מוצר ויש לפעול על פיהן.

 |  עמוד הבית |  חדש! מוצרים להריון ולאחר הלידה  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מורז צמחי מרפא-- www.moraz.co.il © כל הזכויות שמורות
מורז כתובת: ת.ד 2552 עפולה טלפון: 04-6597138 פקס: 04-6526335
מורז צמחי מרפא. כל הזכויות שמורות. לתקנון האתר לחצו כאן >>
Design by: egozi.com ·
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל