קוסמטיקה מצמחי מרפא
אנטי אייג`ינג מהטבע
עוד לא קם האדם שיכול באמת לעצור את הזמן. אחד מסממני הזמן, ניכר במראה העור שלנו. איך שומרים על העור בעזרת קוסמטיקה טבעית?

המידע מאת שמחה עזריאל דגן, .N.D, נטורופתית מורז צמחי מרפא

    

השנים האחרונות מאופיינות בניגודים: עולם זמין, נגיש בקצב ההייטק אל מול החזרה לטבע, לאמא אדמה. תופעה זו, המחבקת את הטבע ומשתוקקת אליו, באה לידי ביטוי באפיקים שונים: מזון טבעי ואורגני, פרטי לבוש העשויים מחומרים ירוקים ומתכלים ועד מוצרי קוסמטיקה וטיפול המכילים ריכוזים גבוהים של תמציות צמחיות טבעיות. לקצב העולם המהיר יש השפעה על בריאותנו, ולעתים קרובות זה מתבטא במצב העור שלנו. אנשים רבים מעדיפים לרכוש מוצרים המכילים תרכובות ותמציות טבעיות, מתוך הבנה והכרה כי לצמחים אלה, סגולות מרפא ייחודיות.

חברת מורז צמחי מרפא היא אחת מחברות הקוסמטיקה החלוצות בארץ בתחום זה. מורז מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים קוסמטיים ופרא-רפואיים המטפלים בעור על בסיס צמחי מרפא, בהם הרכיב הפעיל הינו 100% טבעי. החברה שחרטה על דגלה אג`נדה ירוקה, מציגה תכשירים מגוונים המיוצרים מתמציות צמחי מרפא, הגדלים בשדות אורגניים באדמות הגליל ועמק יזרעאל. היופי הקיים בשימוש באמצעים טבעיים הוא ביכולת להשיג הישגים רפואיים וקוסמטיים שבדרך קונבנציונאלית משיגים באמצעות כימיקלים לא טבעיים. פעמים רבות, האפקטיביות של תכשירים אלו עולה על זו של התכשירים הכימיים. מוצרי מורז מבוססים על צמחים ארץ ישראליים אשר ניחנו בסגולות ריפוי רבות ומכילים מרכיבים אורגניים, ויטמינים וחומצות טבעיות ששומרים, מאזנים ומרגיעים את רקמות העור.

אנשים תמיד מחפשים אחר פתרונות שיתרמו לשמירה על אורח חיים בריא, אך אין להתעלם מההשפעות של סביבה וגיל על שינויי הגוף. עוד לא קם האדם שיכול באמת לעצור את הזמן. אחד מסממני הזמן, ניכר במראה העור שלנו, המבטא באופן חיצוני את ההליכים הפנימיים העוברים על הגוף. דווקא איכויות מיצוי של צמחי מרפא גורמות למערכות הגוף לתפקד ביעילות ומביאות את שכבות העור לתפקוד אופטימאלי. תכשירים קוסמטיים עם תמציות מרוכזות עושות עבודה הדדית של אדפטציה עם הגוף. מיצוי של צמחים פועל בדרכים שונות ולטווח הארוך. ברמה המיידית, המיצוי גורם לחידוש תאי עור ורגנרציה. התמדה משמרת את האפקט הרצוי. למיצוי הצמחים ישנה השפעה מאזנת - הם פועלים על הגוף בצורה הדרגתית ועל פי יכולת הגוף לעבור את השינוי המיטיב ולהגיע לאופטימיזציה באיכות העור. המשמעות של כך הוא עור יפה ובריא.

מומלץ לטפל בעור בעזרת תכשירים ייחודיים וייעודיים על פי סוג העור, ובמקביל לטפל בכל אותן מערכות גופניות שיצרו את התשתית לתופעות העוריות ולהביא אותן למצב אופטימאלי. בהקשר של אנטי אייג`ינג, קיימים 3 פרמטרים מרכזיים לתהליכים העוברים על העור: הגיל הביולוגי של רקמות; הנושא הסביבתי-התנהגותי (אקלים, תזונה, היסטוריה רפואית וכו`); גיל מההיבט ההורמונאלי (אסטרוגן, פרוגסטרון, כמויות ואיכויות של חלבונים וכו`).

לחברת מורז סדרת קוסמטיקה טבעית BEAUTY של מוצרי טיפוח והזנה לעור מצמחים טבעיים, המבוססת על ידע והבנה בביוכימיה, פיזיולוגיה ופיטותראפיה (תורת הצמחים), ואיכויות הטיפול של הפיטוכימיקלים המצויים באבסטרקטים (מיצוי). תכשירי "פלא" שונים שמבטיחים הרים וגבהות ופועלים "instant", כגון תכשירים על בסיס שמנים ארומאטיים, קרמים של מותגים יקרים וכו`, מפסיקים להיות יעילים לטווח הארוך משום שהגוף מסתגל אליהם (ממש כמו "התמכרות" לתרופות שהשפעתן הולכת וקטנה ככל שהשימוש תכוף).

שלושת המיצויים המרכזיים בסדרת BEAUTY הם: פוליגונום (ארכובית), בין שאר תכונותיו נחשב כמשקם חזק של רקמות עור, מעודד התפתחות תאיר עור; מליסה המשפרת את תפקוד התאים ובעל פעילות אנטי אייג`ינג רחבה; רוזמרין, המשמש כאנטי אוקסידנט חזק ביותר, מחזק וממריץ.

הסדרה מורכבת מאחוזים גבוהים (עד 90%) של צמחי מרפא המכילים חומרים פעילים טבעיים, המסייעים לטיפול וטיפוח העור גם לבעלי עור רגיש מאד. כמו כן הסדרה מכילה מסנני קרינה UVA/UVB ורכיבים המסייעים להאטת תהליך הזדקנות העור (Anti Aging) באופן טבעי. התכשירים והקרמים שמציגה מורז בתחום זה מגנים על העור מפני יובש, נזקי אקלים וזמן, ומשמשים לשיקום והגמשת עור סדוק תוך הענקת לחות, הזנה ומגע נעים וחלק.

בזכות הידע המקיף שנצבר במשך השנים במעבדות מורז, מוצו התכונות הרפואיות שבצמחי המרפא בטכניקות ייחודיות ופותחו תכשירים שריכוז תמציות הצמחים בהם גבוה ביותר (100% - 75%). ריכוז זה של חומרים פעילים טבעיים מבטיח את יעילותם ובטיחותם של מוצרי מורז עבור מבוגרים ותינוקות כאחד. מוצרי מורז נבדקו בשורה ארוכה של ניסויים קליניים ומעבדתיים בארץ ובעולם, ונמצאו יעילים בפתרון שורה ארוכה של בעיות עור שונות.
 
לצפייה בסדרת קוסמטיקה טבעית

ניתן להשיג את מוצרי "מורז צמחי מרפא" ברשתות הפארמה, בתי מרקחת, בתי טבע ופרפומריות

 |  עמוד הבית |  חדש! מוצרים להריון ולאחר הלידה  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מורז צמחי מרפא-- www.moraz.co.il © כל הזכויות שמורות
מורז כתובת: ת.ד 2552 עפולה טלפון: 04-6597138 פקס: 04-6526335
מורז צמחי מרפא. כל הזכויות שמורות. לתקנון האתר לחצו כאן >>
Design by: egozi.com ·
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל